Menu
Cukrářské kurzy

Jak upéct dort ON-LINE KURZ

JAK UPÉCT DORT

Přestože jsou mé recepty i postupy hodně podrobné, u některých věcí je potřeba to prostě vidět. A protože dort je dle mého názoru takový základní stavební kámen pečení, natočila jsem pro vás opět ve spolupráci s Vandou ze Sladkého mámení kurz JAK UPÉCT DORT. Je to kurz určený pro začátečníky, kteří nejsou v pečení moc zkušení nebo si na dort netroufají.

Jeho výrobu si společně ukážeme krok za krokem od piškotového korpusu, přes prokrojení, promazání a nebude chybět i finální zdobení. Naučíte se jak dort sestavit, ale také do hladka obmazat. Uvidíte, jak snadno dort polít čokoládovou polevou, perfektně rozkrájet, ale čeká na vás i spousta dalšího 🙂 více informací naleznete na stránce, která je pro kurz JAK UPÉCT DORT přímo vytvořena.

Kurz je přehledně rozdělen do několika samostatných videí v celkové délce 146 minut. Přístup k videím máte okamžitě po zakoupení a napořád. Můžete si ho pouštět kdykoliv a jak často chcete z pohodlí vašeho domova.

Ke kurzu získáte hned několik bonusů a výhod. Ať už je to dobrovolné členství v uzavřené facebookové skupině, kde se můžete zeptat na cokoliv, co v kurzu třeba nezaznělo nebo vás bude zajímat. Slevu na suroviny a pomůcky, které využijete při pečení nebo zvýhodněné členství v on-line cukrářském klubu. Všechny informace naleznete tady.

Kurz JAK UPÉCT DORT, je stejně jako předchozí kurz Makronky, Víkendové dortíky a Retro zákusky natočen ve spolupráci s Vandou Pálkovou ze Sladkého mámení, takže kurz je možný zakoupit pouze na jejich stránkách.

2 Comments

  • eva
    9. 3. 2021 v 19:54

    již se účastním a opět skvělé. děkuji za možnost být na vašem kurzu alespoň takto.

    Odpovědět

Zanechte komentář