Menu

ON-LINE KURZY

Cukrářské on-line kurzy jsou skvělou volbou pro ty, kteří se na ty fyzické, ať už jsou jejich důvody jakékoliv, nikdy nedostanou. Jejich výhodou je také fakt, že si je můžete pouštět pořád dokola, tak často jak chcete a kdykoliv chcete. Přístup ke kurzům už máte napořád. Kurzy jsou profesionálně natočené a tématicky rozdělené do samostatných videí. Staňte se mistrem cukrářem i vy, aniž byste opustily svou vlastní kuchyni. 

On-line kurz ODPALOVANÉ TĚSTO

Nadýchané, křupavé, s božskými náplněmi, které se vám rozplynou na jazyku. Prostě nadpozemsky dobré 🙂 Máte radši věneček, větrník nebo banánek? S naším kurzem zvládnete vše. Čeká na vás pět různých krémů, ovocný a karamelový vklad a ještě dvě polevy. Budete moct kouzlit nejen s tvary, ale i chuťovými kombinacemi. VÍCE INFORMACÍ.

ON-LINE KURZ FRANCOUZSKÉ DORTÍKY

Fascinující francouzské dezerty okouzlí nejen vaše oko, ale i chuťové buňky. Vydejte se s námi do Francie a připravte si tyhle úžasné mousse dortíky doma. Čeká na vás čokoládový mousse dortík s višňovým středem a křupavou vrstvou a 3D dortík ve tvaru jahody s pěnou z bílé čokolády a jahodovým vkladem s limetkou. VÍCE INFORMACÍ.

ON-LINE KURZ JAK UPÉCT DORT

Nadýchaný piškot, rovný dort, hladká poleva … a co teprve perfektně rozkrájet? Tohle všechno se naučíte v novém on-line kurzu JAK UPÉCT DORT. Je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si na dort sami netroufají. Společně se mnou krok za krokem ho zvládnete i z pohodlí vašeho domova. VÍCE INFORMACÍ.

ON-LINE KURZ RETRO ZÁKUSKY

Pojďme se společně vrátit o pár desítek let zpátky a zavzpomínat na staré dobré časy. Připomenout si chutě a vůně dětství, kdy punčák, laskonka i likérová špička nesměly chybět na žádné oslavě a neexistovala cukrárna, kde by tyhle dobroty neměly. VÍCE INFORMACÍ.

ON-LINE KURZ VÍKENDOVÉ DORTÍKY

Chcete oslnit na rodinné oslavě? Naučit si krásné a chuťově vyvážené dortíky bez použití speciálních forem? Pak je můj on-line kurz přesně pro vás. VÍCE INFORMACÍ.

ON-LINE KURZ MAKRONKY

 Kurz makronky

Řešíte, jak je udělat chuťově božské a vzhledově krásné? Toužíte je konečně „pokořit“ a zvládnout na výbornou? Zkuste můj on-line kurz. VÍCE INFORMACÍ.

A kdo stojí za tímto projektem cukrářských on-line kurzů?

Kromě mé maličkosti je to především Vanda Pálková ze Sladkého mámení. A protože Vanda netočí kurzy jen se mnou, vzniká tak pod jejíma rukama „sladká on-line škola“ se spoustou skvělých cukrářů z České i Slovenské republiky. Mrkněte na její další kurzy.

NOVÉ RECEPTY A TIPY NA PEČENÍ